Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velikonoční výprask 2007

9. 4. 2007

Velikonoční výprask

Část 1.-Odjezd

 

Jak jistě víte dne 9.4. byly Velikonoce a my(Palkinson,Artemis, Adam-já,Dortík a Vojta)jsme šli na holky abychom je omladili.Sraz byl v 8:00 u radnice.Já a Artemis jsme byli už v 7:30 na místě určení.Neměl jsem karabáč jen klepáč:) tak jsme se rozhodli,že navštívíme obchodní dům TESCO,ovšem k naší smůle bylo otevřeno až od 10.Další špatná zpráva byla ta,že Haie údajně bolela hlava takže náš tým byl oslaben o dalšího muže.Na železniční stanici jsme nastoupili do 4 a vyhlíželi Radima.On však v autobuse nebyl,měl sem špatné tušení,že Radim jel opačným směrem.Zdělil jsem toto Artemisovi.On mi odpověděl slovy:,,Tak blbý není“!Jakmile však zazvonil telefon a Radim řekl:,,Už jsem na tom zimáku“!neudržel jsem se smíchy.Ovšem naskytla se další komplikace-nevíme,kde bydlí Dortík-to měl vědět Hai,který měl jet s náma.Dostal jsem moudrý nápad,že než Radim přijede najdeme telefonní budku a najdeme,kde bydlí Dorťas.Po 30 minutách hledání jsme konečně našli budku.Radostně jsme vešli a zjistili,že tam není seznam.Se špatnou náladou jsme se vrátili na konečnou 4,kde měl být Radim.Naštěstí to napodruhé zvládl!!!Rozhodli jsme se,že budeme pátrat po Dorťasovi na vlastní pěst!Vyšlo to dorťas stál u jednoho baráku.Teď nám nic nebránilo vydat se vstříc čokoládě,která na nás čekala.

 

Část 2.-Výprask

 

Jako první obět měla být naše profesorka Kolichová.Vstoupili jsme do domu a vystoupali nahoru.Zazvonili a čekali.Paní profesorka buď nebyla doma nebo jednoduše neotevřela.To nám ovšem nezkazilo náladu.Vydali jsme se za Lýdii a ta už doma byla a nijak se našim šlehům z karabáčů nebránila.Každý dostal po odměně a s dobrou náladou jsme se vydali o dům dál.Na pořadí další byla Lenka.Po asi 100 patrech zmožení jsme zazvonili.NEOTEVŘELIA!!S plnou pusou nadávek jsme šli dál.Cesta k Zahradníčkům uběhla rychle.Zazvonili jsme a uvítal nás pan Zahradníček.Vrhli jsme se na Pavlu a pořádně ji sešlehali,poté posprejovali a pan Zahradníček gestem ukázal,že koupelna je volná.Neváhali jsme a začali napouštět ledovou vodu.Chytili jsme Pavlu a hodili do této studené lázně.Musím podotknout,že nás na ni muselo být 5 =).Dostali jsme nápad zajit za Verčou Svobodovou.Přišli jsme k jejímu domu a po zazvonění nám bylo zděleno,že Verča není doma.Samozřejmě jsme si mysleli své.Pochmurně jsme přemýšleli co dál.A najednou nás napadl skvělý nápad!Zajít za naší třídní paní Hochfeld.Jeli jsme 13 z autobusáku na Bludovičák.Vystoupili jsme a vydali se na cestu.Po dlouhé tůře až do Těrlicka jsme konečně byli na místě.Paní profesorka nás uvítala s nadšním.k našemu překvapení tam nebyla sama.Byla tam ještě p. Brabcová.Obě dvě jsme v prave míře ,,omladili“,rozloučili se a odešli.Nakonec nás paní Artemisová svezla zpět do Havířova.Byly to letos pěkné Velikonoce!!!:)

 

 

By Adam

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Dortas, 12. 4. 2007 14:40)

Mno.....

(Pajka, 10. 4. 2007 18:47)

...... Mno takže nebylo vás 5 bo Vojta mně po chvilce pustil a nesl Mně hlavně Dalibor a Palkinson a taky Martin!!! Takže jen 3!!! Adam se neúčastnil vůbec ten stál jen v pokoji!!! Trochu menší poznámka!!! Ale jinak se ten článek vydařil!!! Dobrá práce!!