Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stav stravování na Hotelové škole v Havířově Podlesí

19. 1. 2007

Pro silné žaludky! :

Bylo chladné,zimní odpoledne a my jako vždy po vyučování šli do jídelny na Hotelové škole na další z chutných obědů.

Přestoupili jsme přes práh budovy a vešli přes útulný bar do šatny,kde nám mladý student převzal bundy a školní aktovky a my mohli přejít do velké místnosti jídelny.

Usadili jsme se u béžovým prostěradlem prostřeného stolu a vyčkali než nás obslouží servírka.Já-Martin,Adam,Marťas a Tomáš jsme si všichni zkracovali dlouhou chvíli vyprávěním zábavných historek.To už,ale k nám přišel číšník s námi vybranými obědy.Zaznělo už jen " Dobrou chuť " a dali jsme se do jídla.

Najednou Adama napadlo,že nám poví něco ze svého repertoáru.Chvíli jak nám někteří řekli jen tak " mlel do prázdna " až ho skosil Tomáš tvrdým zákrokem." Hele Adam,je mi to líto,ale nás to trochu nezajímá." Na to reagoval Martin připomínkou : " Teď jsi ho pěkně "odfakoval "  . "

A v tom to začalo! Tomáš s Marťasem se začali chichotat a jak jsem je viděl,nemohl jsem se ubránit smíchu.Netrvalo dlouho a všichni jsme se smáli,až jsme se za břicha popadali.Ovšem toto začalo zrovna když jsme měli všichni plná ústa jídla.Všichni jsme to kromě Marťase bezpečně polkli,ale jak říkám kromě Marťase!Ten se hlasitě smál s plnými ústy a nemohl to zastavit.Já jsem na to pro Marťase špatně zareagoval tak,že na něj vyjel s tím,ať to nevyplivne.A to už bylo pro Martina moc!Popadl ho nový,takový výbuch smíchu,že se nám tam málem pozvracel.Tomášovi to nedalo a musel mi říct : " To nemůžeš mluvit jednou trochu vážně? " Mě,jako slavného "saláta "Madeje nenapadlo nic jiného než říct : " Dobře...ekonomická situace v našem státě není zrovna příznivá. " Nebudu vám říkat,jak na to Martin reagoval,protože byste mi stejně nevěřili.Řeknu vám jen to,že to málem vzdal a už hledal nějaké místo,kde to vyplivnout.

Ovšem,dopadlo to dobře.Martin to nevyplivl,ale bezpečně polkl a my se mohli odebrat po dobrém obědě zpět do šatny,až na autobusovou zastávku.Poslední rozloučení a hurá domů.

                                                                      By Martins

 

Náhledy fotografií ze složky Studenti

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RRRRRRRRRRofl

(Palkin, 10. 3. 2007 12:10)

jako bych to mel pred ocima....:-D mohli ste ho dohnat k tomu aby to vyplivl .... bych se valel smichy este tri tydny potom

podvod

(kubiciny, 24. 1. 2007 20:29)

neni nahodou to trochu spojovano s mojim clankem nase jidelna??????

C.H.Y.B.A!

(Adam, 19. 1. 2007 21:20)

pripominka to rekl prvne martas a ne tomas!(tady de videt zapominava pamet autora ale to se da omluvit se urcite pilne uci)