Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dvě mouchy jednou ranou

27. 4. 2007

Dvě mouchy jednou ranou

 

Jsem kapitán Dmitryj Kovalenkov a jsem vojákem nasazeným v Iráku nedaleko Bagdádu.Naše četa pročesávala liduprázdné čtvrti malého městečka Al Halabia.Postupujeme pomalu kupředu,když najednou uvidím na střeše budovy jakéhosi Amíka se sniperem v ruce.Neváhám a hmatám po mé speciální M-4.Ten muž byl sice daleko,ale má zbraň měla až překvapující dostřel! Zamířím.3,2,1 … BUM! K mému překvapení zakopnu o ostrý na zemi ležící kámen a.A jejda! Netrefil jsem se!Místo toho ta kulka vysřelila kamsi nahoru.Běžel jsem se svou četou zpět k doupěti.

-

Druhý den ráno jsem četl v novinách “Army on “,že mezinárodní vesmírná stanice ISS zaznamenala malý neidentifikovatelný předmět vznášející se poblíž družice.Následně se prý ozvala obrovská rána a už jen : „ Houston,we have a problem! “ Podle posledních oficiálních údajů zasáhla kulka,kterou jsem vystřelil palivovou nádrž vesmírné stanice a následoval obrovský výbuch.Ovšem toto je jen začátek konce!

Spojené státy Americké reagovaly na incident jako na teroristický útok našich ruských spoluobčanů a zaútočili teplem náváděnými střelami na velká ropná naleziště na hranicích s Čínou.Naštěstí pro nás se netrefili,ale zasáhli pohraniční městečko Chang-Sha a celé ho vymýtili.K rozzlobené Číně se přidalo i Japonsko a začala opravdová válka západu proti východu.Společnými silami tyto země poslali několik jaderných hlavic rovnou na velká města Ameriky.Celá Amerika byla v šoku.Evropě létali nad hlavami teplem naváděné střely a Austrálii nad nohami.Vypukla 3.světová válka!

-

Po několika týdnech byla většina velkých měst pobita a já jsem šel spát do našeho vojenského mobilního stanu se špatným svědomím,že kvůli mně se stala taková katastrofa a říkal jsem si,že se raději budu příště dívat pod nohy! 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář